O nas

Meprozet to wiodący producent maszyn rolniczych od 1954 roku.. W kwietniu 2008 roku zmieniło formę prawną przekształcając się z przedsiębiorstwa państwowego w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokim poziomie rozpoznawalności wśród Polskich rolników prowadzących czynną działalność uprawną. Od początku swojego istnienia kluczowymi wartościami są zaufanie, rzetelność i uczciwość. Doświadczenie sprzężone z wysoko rozwiniętym parkiem technologicznym stanowią o sile przedsiębiorstwa.

Prowadzimy działalność produkcyjną na łącznej powierzchni ok 2,8 ha, w tym 6000 m2 pod zadaszeniem. Hale produkcyjne podzielone są na odpowiednie sekcje.

Nasze maszyny dostarczamy do klientów na terenie całego kraju.

Podstawową nasza działalnością jest produkcja maszyn i urządzeń dla rolnictwa. Specjalizujemy się w siewnikach zbożowych, do kukurydzy i buraka cukrowego. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia indywidualne. Wykonujemy również narzędzia rolnicze do krajów Unii Europejskiej i na eksport Według dokumentacji lub wzorców zamawiającego.

Dodatkową działalnością jest handel detaliczny paliwami silnikowymi oraz wykonywanie usług, np śrutowania.
Przedsiębiorstwo jak i stacja paliw znajduje się w mieście położonym przy skrzyżowaniu drogi międzynarodowej E-30 i drogi krajowej nr 19 , w odległości 130 km na wschód od Warszawy i 60 km na zachód od przejścia granicznego z Białorusią /Brest , Koroszczyn/.

Zapraszamy do kontaktu!